Gabinet Kosmetyczny Naturalne Piękno w Warszawie

LASEROWA LIKWIDACJA SIŃCÓW I WORKÓW POD OCZAMI

   Powstawanie worków i sińców pod oczami jest cechą warunkowaną genetycznie, dlatego im wcześniej zdecydujesz się o nie zadbać, tym lepiej. Sińce pod oczami to specyficzna przypadłość, wymagająca przeprowadzenia odpowiedniej ilości zabiegów. Powstawanie sińców najczęściej związane jest z przesuszeniem lub zbyt cienką warstwą skóry pod oczami, jej słabym natłuszczeniem i zbyt płytką lokalizacją naczyń krwionośnych. Niejednokrotnie te naczynia krwionośne mają kruche, przepuszczalne ścianki i upośledzone procesy odprowadzania produktów przemiany materii.

   Zabieg przeprowadzamy w ciągu 35 minut, jest bezbolesny, bezinwazyjny i można stosować go od 14 roku życia.

   Zabiegi laserowe z kwasem hialuronowym w stężeniu 5-10% i witaminami (C15%+F40% lub C20%+F70%) skutkują stopniowym zwiększaniem grubości skóry, nawilżają ją i natłuszczają, wzmacniają naczynia krwionośne i oddalają je od powierzchni skóry. Głęboki masaż limfatyczny pomaga w usunięciu toksyn i oczyszczeniu okolic oczu.
Opis zabiegu laserowej likwidacji sińców i worków pod oczami:

  • kawitacyjny peeling pod oczami
  • laserowe naświetlanie okolic oczu
  • aplikacja kwasu hialuronowego w stężeniu dobranym do indywidualnych potrzeb Klienta (5-10%)
  • nałożenie witaminy C o stężeniu 15%
  • zastosowanie nawilżającego kremu H
  • wmasowanie witaminy F
  • na zakończenie masaż połączony z aplikacją kremów nawilżających

W celu osiągnięcia zamierzonych rezultatów należy przeprowadzić kilka zabiegów w serii. Wskazane jest także kilkumiesięczne stosowanie odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych w domu. Proces terapii sińców i cieni jest długotrwały ze względu na dużą wrażliwość skóry wokół oczu i konieczność delikatnej i stopniowej ingerencji. Również po zakończeniu terapii należy bacznie obserwować skórę i powtarzać zabiegi, kiedy powstanie taka konieczność.